Uzlādes tīkls

e-Motion tīkls, autorizācijas karte un norēķinu veidi

„e-Motion” piedāvā iegādāties Autorizācijas karti, ar kuras palīdzību tiks nodrošināta piekļuve Jūsu elektromobiļa uzlādei visā e-Motion uzlādes staciju tīklā.

Autorizācijas karte tiek izsniegta gan fiziskām, gan juridiskām personām, kas izmanto uzlādes pakalpojumus SIA „e-Mobility Network” uzlādes staciju tīklā.

Vienu karti var izmantot vienas personas (fiziskas vai juridiskas) identitātes uzskaitei. Konkrētā persona (fiziska vai juridiska) jānorāda Autorizācijas kartes pieteikuma anketā. Ja uzņēmumā ir divi vai vairāki elektromobiļi, kas tiek apkalpoti kādā no uzlādes stacijām e-Motion uzlāde staciju tīklā, Autorizācijas karte jāizgatavo katram elektrotransporta līdzeklim/lietotājam.

Lai saņemtu karti, Jums jāaizpilda pieteikuma anketa, un jāierodas birojā Ieriķu iela 5b, Rīga, LV-1084, iepriekš saskaņojot kartes saņemšanas laiku pa tālruni + 371 27735123. Mūsu uzņēmuma darbinieks pārbaudot Jūsu personas apliecinošu dokumentu, izsniegs Autorizācijas karti, kas būs gatava tūlītējai izmantošanai.

Līguma veidi:
Rēķins par uzlādes pakalpojumiem tiek izstādīts reizi mēnesī uz līgumā norādītajiem rekvizītiem.

Autorizācijas kartes lietošanas noteikumi

Pieteikties!