Uzlādes stacijas

KĀPĒC E-MOBILITY NETWORK UZLĀDES STACIJAS?


uzlādes stacijas ražotas Latvijā

uzlādes stacijas testētas un pielāgotas vietējiem klimata apstākļiem

uzlādes staciju krāsa un grafiskā identitāte var tikt saskaņota ar Jūsu individuālajām vajadzībām

100% vietējais servisa atbalsts garantijas un pēcgarantijas periodā

MFC 200 SĒRIJA

MFC 201 sērijas uzlādes stacijas tiek aprīkotas ar ērtu 10,4” skārienjūtīgu krāsu displeju, alumīnija aizdariem, kas pasargā uzlādes kontaktligzdas no vandālisma un iebūvētu norēķinu sistēmu, kura nodrošina apmaksas veikšanu ar debet un kredīt kartēm. Uzlādes stacija nodrošina vienlaicīgi divu elektromobiļu uzlādi un var tikt aprīkota ar uzlādes jaudas dalīšanas funkcijām un fāžu komutāciju. Uzlādes stacija paredzēta uzstādīšanai uz pamatnes gan iekštelpās, gan āra apstākļos. Minētā uzlādes stacijas var tikt izmantota kā primārā uzlādes stacija, kurai iespējams pieslēgt sekundārās uzlādes stacijas.

Sazināties ar mums

MFC 300 SĒRIJA

MFC 300 sērijas uzlādes stacijas paredzētas izmantošanai gan publiskās vietās kā tirdzniecības centri, biznesa centri, publiskās stāvvietas, gan arī privātajiem lietotājiem kā privātpersonas un uzņēmumi, nodrošinot vienlaicīgi divu elektromobiļu uzlādi. Uzlādes stacijas var tikt aprīkotas ar uzlādes jaudas dalīšanas funkcijām un fāžu komutāciju, kā arī izmantotas kā modulāras uzlādes stacijas. Stacijas paredzētas uzstādīšanai uz pamatnes gan iekštelpās, gan āra apstākļos un tās ir iespējams aprīkot ar diviem iebūvētiem, 5m gariem uzlādes kabeļiem.

Sazināties ar mums

MFC 400 SĒRIJA

MFC 400 sērijas uzlādes stacijas paredzētas izmantošanai gan publiskās vietās kā tirdzniecības centri, biznesa centri, publiskās stāvvietas, gan arī privātajiem lietotājiem kā privātpersonas un uzņēmumi, nodrošinot vienlaicīgi divu elektromobiļu uzlādi. Uzlādes stacijas var tikt aprīkotas ar uzlādes jaudas dalīšanas funkcijām un fāžu komutāciju, kā arī izmantotas kā modulāras uzlādes stacijas. Stacijas paredzētas uzstādīšanai pie sienas gan iekštelpās, gan āra apstākļos.

Sazināties ar mums

MFC WallBox 500

MFC WallBox 500 sērijas uzlādes stacijas ir paredzētas izmantošanai privātpersonu un uzņēmumu privātajām vajadzībām viena elektromobiļa uzlādei. Uzlādes stacijas ir apgādātas ar iebūvētu uzlādes vadu un spraudni, kas nodrošina ērtu un drošu elektromobiļa uzlādi. Stacija paredzēta uzstādīšanai pie sienas gan iekštelpās, gan āra apstākļos.

Sazināties ar mums