Par mums

Uzlādes staciju tīkla pamatā ir uzņēmumā SIA “e-Mobility network” izstrādāta vadības un datu uzskaites sistēma, kas nodrošina uzlādes staciju vadību, reglamentē lietošanas tiesības, uzskaita uzlādes datus, atspoguļo uzlādes staciju stāvokļus un ļauj veikt norēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem.

Veidojot uzlādes tīklu mēs esam radījuši vidēji ātrās maiņstrāvas uzlādes stacijas ar nominālo uzlādes jaudu 22kW, kuras atrodas pie lielākajiem tirdzniecības centriem - Mols, Alfa, Dole, biroju kompleksiem – “Jaunā Teika”, “Realto”, pašvaldībām – Siguldas novada dome. Uz doto brīdi ir arī plānots uzstādīt uzlādes stacijas Liepājā pie koncertzāles “LIELAIS DZINTARS”, VEF Kvartālā un citur.

Lai paplašinātu savu uzlādes tīklu uzņēmums SIA “e-Mobility network” ir izstrādājis speciālu piedāvājumu komersantiem, kura pamatā ir speciālas cenas un servisa piedāvājums iegādājoties un pieslēdzot uzlādes stacijas pie “e-Motion” tīkla.

Šobrīd “e-Motion” tīkla klienti var veikt uzlādi visās uzlādes tīklā esošajās stacijās, neslēdzot speciālus līgumus ar katru uzlādes stacijas īpašnieku atsevišķi, kas ļauj tiem būt daļai no plaša uzlādes tīkla, kurš tiek attīstīts visās Baltijas valstīs.

“e-Motion” uzlādes staciju tīkls šobrīd sāk pievienoties HUBJECT platformai, kura apvieno visus Eiropas un drīzumā arī visā Pausaulē esošos uzlādes staciju tīklus. Līdz ar to “e-Motion” tīklā esošās uzlādes stacijas būs atspoguļotas Pasaules kartē un tās būs pieejamas visiem uzlādes pakalpojumu saņēmējiem visā pasaulē!

PĒDĒJIE JAUNUMI

Kā top? e-Mobility network elektromobiļu uzlādes stacijas
db.lv viesojas uzņēmumā e-Mobility network, kas Rīgā ražo elektromobiļu uzlādes stacijas.
10 iemesli kāpēc izvēlēties elektrotransportu!
Infografikā esam apkopojuši 10 iemeslus kāpēc izvēlēties elektrotransportu.
Elektromobiļi Latvijā: Pērkot lietotu mašīnu, jāuzmanās
Kas jāzina pērkot lietotu elektromobili?